Tutaj jesteś: Strona główna / O firmie / Historia

Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Produkcyjne "INKOM" Sp. z o.o. zostało zarejestrowane w marcu 1991 roku jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim pod numerem RHB 451.
Obecnie wpisane jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000042906.

Rok później  powstała kolejna spółka "KONSTAL"  zajmująca się prefabrykacją i montażem konstrukcji stalowych, w której „INKOM” posiada 100% udziałów.

Początkowo nasza działalność koncentrowała się na realizacji obiektów przemysłowych, głównie dla potrzeb Energetyki w Polsce. Szybki, konsekwentny rozwój firmy pozwolił na rozbudowę oferty i pakietu świadczonych usług.

Od momentu powołania spółki kierowała nami idea innowacyjności. Nieprzerwanie staraliśmy się wdrażać nowoczesne technologie i powiększać naszą ofertę na rynku usług specjalistycznych.
Dziś należymy do grona liderów firm zajmujących się wykonawstwem fundamentów specjalnych, a w szczególności robót palowych i ścian szczelinowych.


W 1991 roku firma INKOM zatrudniała zaledwie kilka osób, w chwili obecnej zatrudniamy 250 wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników.