O nas

Polski Lider na rynku usług specjalistycznych

Posiadamy 30 – letnie doświadczenie na rynku usług budowlanych, w tym robót specjalistycznych związanych z posadowieniem pośrednim i obudową wykopów w technologii ścian szczelinowych

Należymy do grona profesjonalnych firm budowlanych dysponujących w pełni polskim kapitałem.

Od momentu założenia naszej firmy w marcu 1991 r., uczestniczymy w realizacji projektów z sektora budownictwa przemysłowego i inżynieryjnego, stale podnosząc kwalifikacje pracowników i zdobywając nowe doświadczenia.

Wykonujemy fundamenty specjalne budownictwa lądowego i hydrotechnicznego. Główny trzon naszej działalności stanowią fundamenty palowe. Specjalizujemy się w zakresie robót obejmujących kolumny przemieszczeniowe, pale fundamentowe oraz ściany szczelinowe. Wykonujemy pale wiercone i pozostałe roboty budowlane przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i technologii.

Nasza firma jest jednym z 10 założycieli (2003 r.)
Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych PZWFS.

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam nie tylko sprawnie realizować kontrakty budowlane, ale przede wszystkim spełniać oczekiwania klientów na etapie opracowania koncepcji i przy wyborze sposobu posadowienia obiektów budowlanych. Jesteśmy szanowanym partnerem dla Projektantów w zakresie doradztwa technicznego specjalistycznych robót fundamentowych.

Rzetelność naszych usług odzwierciedlona jest w licznych nagrodach i wyróżnieniach.

Jesteśmy przedsiębiorstwem odpowiedzialnym społecznie. Wspieramy lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju regionu. Uczestniczymy w działalności charytatywnej dla najbardziej potrzebujących.